DESK tidligt i det 20. århundrede.

112310. DESK tidligt i det 20. århundrede.

Åremalet fyrretræ, 5 skuffer.Længde 116, bredde 57, højde 76 cm.

Overfladebehandling med skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 776