ARDY STRÜWER. Akvarel, "Sunset Flower Magic" signeret.

112259. ARDY STRÜWER. Akvarel, "Sunset Flower Magic" signeret.

Sunset Flower Magic. 57 x 76 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 2.132