FORD KA, 2005.

FORD KA, 2005.
1112061. FORD KA, 2005.

Sidste eftersyn 2017-03-14. Aflyst siden 2018-03-19.
XAH 291. Startede med startkabler og prøvekørt af auktionsfirma.

Slitage, rust, ridser, buler, lidt lugt/stået længe, sælges som den er til dødsbo.

Få foretaget en gratis vurdering!
1112061. FORD KA, 2005.

Antal besøg: 7.063