REJSEBESTIK, orientalsk, 20. århundrede.

110790. REJSEBESTIK, orientalsk, 20. århundrede.

Kniv og pinde.
Længde 29,5 cm.

Brugsslitage.
Kniven med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kniv og pinde.
Længde 29,5 cm.

Brugsslitage.
Kniven med skader.

Antal besøg: 697