CHIFFONJÉ, 1800-tallets første del.

110471. CHIFFONJÉ, 1800-tallets første del.

Fyrretræ. Tre skuffer. Nedklappelig skriveklap med skuffer og skabe bagved. Længde 83, bredde 44, højde 112 cm. spidse ben.

Slitage, mindre skader, låse mangler i to skuffer, tilføjelser.
beslag udskiftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

beslag udskiftet.

Antal besøg: 914