ERIK OLSON. Litografi.

ERIK OLSON. Litografi.
1104286. ERIK OLSON. Litografi.

"Efter os syndfloden". Signeret og nummereret 56/175 ex. Dateret 1970. 37x48 cm.

Mindre Overfladeslitage. Nummerering lidt skjult af passepartout.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Antal besøg: 344