HENRY CUMMING, akvarel, sign.

HENRY CUMMING, akvarel, sign.
109732. HENRY CUMMING, akvarel, sign.

Formentlig et portræt af en russisk rødgarde, 24x15 cm. På bagsiden gavekort.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.678