SERVERINGSBAKKER, 2 stk., sortmalet med forgyldt dekor.

109507. SERVERINGSBAKKER, 2 stk., sortmalet med forgyldt dekor.

århundredeskiftet 18/1900, 43 x 35 og 62 x 50 cm.

der opstår slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

der opstår slid.

Antal besøg: 613