SMYKKERNE, sølv med bl.a. markasiter, 1900-tallet.

109281. SMYKKERNE, sølv med bl.a. markasiter, 1900-tallet.

3 ringe, 2 brocher og vedhæng med kæde.

Mindre Brugsslitage. der mangler ingen sten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 678