Sæt Kobber- og messinggenstande, 1800-1900 tallet.

108363. Sæt Kobber- og messinggenstande, 1800-1900 tallet.

Spand/kasserolle + 3 kaffekander i kobber.3 Klokker, 2 par lysestager, samt borekrone nikkel/glas.

Der mangler en manchet, ellers Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 856