FAJANS, Rød Ruby, Gefle 20. århundrede.

108196. FAJANS, Rød Ruby, Gefle 20. århundrede.

Højde 20-22 cm Diameter 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.083