ROBERT WALKER MACBETH. Olie på lærred, monogram signeret og dateret 1879.

108018. ROBERT WALKER MACBETH. Olie på lærred, monogram signeret og dateret 1879.

Figurer. 44 x 51 cm.

Skader på lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figurer. 44 x 51 cm.

Skader på lærred.

Antal besøg: 1.991