HERREUR, Omega Speedmaster, Automatisk, Tachymeter.

1079850. HERREUR, Omega Speedmaster, Automatisk, Tachymeter.

Kaliber 3220.
Kronograf.
Original æske.
Diameter ca 40mm inklusiv krone.

Brugsslitage. Glas med ridser. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kaliber 3220.
Kronograf.
Original æske.

Antal besøg: 2.415