CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

107919. CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

Mahogni. Buet ryg. Klædt i blomster i stof. Længde 160 cm.

Mindre pletter og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.656