SKAB, Mahogni / isbirk, 1960'erne.

107779. SKAB, Mahogni / isbirk, 1960'erne.

ifølge informationsledsagertest fra 1966.
Højde 140 cm, længde 89 cm bredde 40 cm.

Slitage / ridser / blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.362