SKILT, kobber, 20. århundrede.

1072258. SKILT, kobber, 20. århundrede.

AB maskinværksted Champion Stockholm, 30x44 cm.

Slitage og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og buler.

Antal besøg: 523