Modelbiler og spor, "Varianto", Schuco, 1950'erne.

106246. Modelbiler og spor, "Varianto", Schuco, 1950'erne.

3 biler og diverse tilbehør til en bane.

Brugsslitage, ridser.
En af de blå biler skal repareres, hjul og underdel er til rådighed. Det andet blå billede starter ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 968