MICHEL COMTE. "Rizzoli nøgenbilleder". Farvegengivelse. Usigneret.

105469. MICHEL COMTE. "Rizzoli nøgenbilleder". Farvegengivelse. Usigneret.

30x38,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

30x38,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.997