PALL, rigt skåret, 18-1900 tallet.

104986. PALL, rigt skåret, 18-1900 tallet.

Taburet med dragedekoration.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taburet med dragedekoration.

Brugsslitage.

Antal besøg: 733