VAS, Lars Sestervik, Lindshammar -95.

104911. VAS, Lars Sestervik, Lindshammar -95.

Glas. Indretning i pink, hvid og gul. Højde 29 cm.

Brugsslitage, ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser på glas.

Antal besøg: 1.448