KASSE, 1800-tallet.

KASSE, 1800-tallet.
104366. KASSE, 1800-tallet.

Rektangulær. Buet låg.
Højde 13 cm. Længde 22 cm. Bredde 15 cm.

Brugsslitage, renoveret/suppleret, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
104366. KASSE, 1800-tallet.

Rektangulær. Buet låg.

Antal besøg: 937