ELIN SVIPDAG. olie på Panel, sign.

103337. ELIN SVIPDAG. olie på Panel, sign.

Sammensætning. 33x45.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Elin Svipdag (1905–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning. 33x45.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Elin Svipdag (1905–1987)

Antal besøg: 1.466