Kommode, rokokostil, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

103286. Kommode, rokokostil, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Bredde 47, dybde 31, højde 60 cm.

Brugsslitage, mindre gnidninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 696