ANTIK KARRUSELHEST.

ANTIK KARRUSELHEST.
1029762. ANTIK KARRUSELHEST.

Antik karruselhest, højde 125 cm, længde 98 cm, med aftagelige ører, udskåret, med glasøjne, med hestehår, med metalfod foran til stabilt stativ.

God stand, med brugsspor, enkelte revner og farvefejl, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!
1029762. ANTIK KARRUSELHEST.

Antal besøg: 4.963