VAS, glas, Holmegaard, Danmark.

1028108. VAS, glas, Holmegaard, Danmark.

Højde 50 cm. Øvre diameter 14,5 cm. Usigneret.

Mindre Overfladeslitage og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 512