FIGURER. 2 stykker, Hummel, Goebel, 1979.

1023333. FIGURER. 2 stykker, Hummel, Goebel, 1979.

Flinttøj, håndmalet polykrom, stemplet MJHummel på bunden.
Skolepige, forneden mærket 81/0 signeret Hä 79. Højde ca 13 cm.
Walker, nedenunder mærket 327 1972 51 signeret Ja 79. Højde ca 14 cm.
Gammel kvittering medfølger.

Meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gammel kvittering medfølger.

Meget god stand.

Täby Auktionsbyrå
Antal besøg: 5.823