SAMEKNIV, horn, horn, sign.

SAMEKNIV, horn, horn, sign.
101121. SAMEKNIV, horn, horn, sign.

Længde 23 cm. Knivens blad 9,5 cm.

Brugsslitage, klinge med rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.163