THÉODORE DORIOT. Bonde.

THÉODORE DORIOT. Bonde.
1002920. THÉODORE DORIOT. Bonde.

Théodore Doriot Aktiv i Frankrig anden halvdel af det 19. århundrede Calamine skulptur Signeret 54x19x19 cm.

Ingen anmærkninger.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 3.780