619443. HYLLA VÄGG DANMARK.
Stor hyllvägg med olika lådor, hyllor och montrar.
4 paneler av 90 x 210 cm.
Lådans djup ca.. 40 cm, hylldjup ca. 20 cm.
tecken på slitage. paneler med brister och utskärningar.
Lådor och hyllor med smärre brister och repor.