ARMAND DORÉ. Venetiansk gondol.

543889. ARMAND DORÉ. Venetiansk gondol.

Olja på duk signerad nedre höger. a. dore.
Inramad
48 x 79cm utan ram.

Målningen kräver rengöring, lätt craquelure och tryckmärken på grund av bårramen i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inramad
48 x 79cm utan ram.

Antal besök: 823