LASSE ÅBERG. 2 st, färglitografier, signerade, numrerad 85/175 resp EA.

271851. LASSE ÅBERG. 2 st, färglitografier, signerade, numrerad 85/175 resp EA.

"To Magritte" och "Näbbmus" Motivyta;35 x 30,5 resp 42 x 29,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 2 532