KARL GEORG BLOMBERG. Fåglar i skärgården, oljka på papp, singerad och daterad 1919.

257451. KARL GEORG BLOMBERG. Fåglar i skärgården, oljka på papp, singerad och daterad 1919.

ca 30 x 44 cm.

Slitage smärre fläckar och färgbrotfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 30 x 44 cm.

Antal besök: 1 365