VÄGGPLAKETT, silvermålning på chamotterat stengods, "Hagalunds värdshus", Jorma Räisänen, Gustavsberg, numrerad 76/200.

255011. VÄGGPLAKETT, silvermålning på chamotterat stengods, "Hagalunds värdshus", Jorma Räisänen, Gustavsberg, numrerad 76/200.

Ca 31 x 41,5 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 31 x 41,5 cm.

Mindre nagg.

Antal besök: 1 890