KAFFESERVISDELAR, 6 delar, porslin, Fürstenberg, 1800-talets första hälft.

235124. KAFFESERVISDELAR, 6 delar, porslin, Fürstenberg, 1800-talets första hälft.

4 koppar med fat.
Sockerskål med lock, höjd ca 15 cm.
Kaffekanna, höjd 16 cm.

Slitage, omfattande nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 koppar med fat.
Kaffekanna, höjd 16 cm.

Antal besök: 718