KAMERA, analog, Canon T 70 och OBJEKTIV, 3 st samt BLIXTAR, 4 st, 1900-talets sista kvartal.

209249. KAMERA, analog, Canon T 70 och OBJEKTIV, 3 st samt BLIXTAR, 4 st, 1900-talets sista kvartal.

Kamerahus, Canon T70. Objektiv Canon 35-70 mm, 1:3,5-4,5. Tamron zoom, 85-210 mm, 1:4,5. Tokina, wide-auto, 28 mm, 1:2,8. Vivitar 90 mm, 1:28 mm. Bilxt, Canon Speedlite 277T. Minolta Auto 32. Soligor MK-2. Panasonic PE-201C. Stativ. Självutlösare.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 241