Signerad K. Haring -89 For a good friend K.H. 22x13 cm. Tavlans storlek 38x29 cm. Proveniens: Privat samling Antwerpen.
Ej glasad. Ej examinerad ur ram. Mindre veck. Spår av tusch vid örat.
Keith Haring (1958–1990)