KEITH HARING. Självporträtt. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad -89.

206870. KEITH HARING. Självporträtt. Tuschteckning. Signerad K Haring och daterad -89.

Signerad K. Haring -89 For a good friend K.H.
22x13 cm.
Tavlans storlek 38x29 cm.
Proveniens: Privat samling Antwerpen.

Ej glasad.
Ej examinerad ur ram.
Mindre veck.
Spår av tusch vid örat.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

22x13 cm.
Tavlans storlek 38x29 cm.

Ej glasad.
Ej examinerad ur ram.
Mindre veck.
Spår av tusch vid örat.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 2 299