METYKO GYULA. Olja på duk. Kustbild. Signerad Metyko Gyula.

205639. METYKO GYULA. Olja på duk. Kustbild. Signerad Metyko Gyula.

40x50 cm.

Metyko Gyula 1907-1992 Ungern.

Skada i höger hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x50 cm.

Skada i höger hörn.

Antal besök: 1 044