KJELL REMY. Parti tavlor. Olja på duk/pannå. 2 st. Signerade.

205248. KJELL REMY. Parti tavlor. Olja på duk/pannå. 2 st. Signerade.

1 st olja på duk, stilleben med köksredskap,
signerad Kjell Remy, 74x58 cm
1 st olja på pannå, komposition, signerad Kjell Remy,
54,5x56 cm.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad Kjell Remy, 74x58 cm
54,5x56 cm.

Gulnade.

Antal besök: 1 646