LARS ENGSTRÖM. Gouache. Konstnär vid sitt staffli. Signerad Engström. Daterad -46.

204463. LARS ENGSTRÖM. Gouache. Konstnär vid sitt staffli. Signerad Engström. Daterad -46.

27,5x26 cm.
Attergo påskift org gouache av Lars Enström.

Lars Engström, grafiker, tecknare, född 1914 Brantevik, Skåne, död 1950.

Guland passpartou.

Gör en kostnadsfri värdering!

27,5x26 cm.

Guland passpartou.

Antal besök: 3 832