JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, Capri, För svenska Trensum, 1950/60-tal.

200454. JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, Capri, För svenska Trensum, 1950/60-tal.

Njurformat svängt teakbord, Längd 170 cm, bredd mellan 30 -93 cm, höjd 50 cm.

Med fläckar, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fläckar, åldersslitage.

Antal besök: 9 039