Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
196492. YTTERFODER, ett par, Wikholm samt KUDDFODRAL, K1, Ulrica Hydman-Vallien och Ljungberg, Signerad textil 1954-2004. 2000-tal.
« Tillbaka till föremålet