OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, stadslandskap, med vapenmärke, märkt Chateau-Porcien vers 1720.

195805. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, stadslandskap, med vapenmärke, märkt Chateau-Porcien vers 1720.

Olja på duk, tidigt 1900-tal. 50 x 56 cm.

Färsläpp höger hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färsläpp höger hörn.

Antal besök: 1 658