AKKE HUGUES MALMESTRÖM. "Sjöbodar vid Siljan", olja på pannå, signerad A. H. Malmeström -47.

190952. AKKE HUGUES MALMESTRÖM. "Sjöbodar vid Siljan", olja på pannå, signerad A. H. Malmeström -47.

50 x 61 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Krackelering.

Antal besök: 1 615