BURK, samt CAMPINGSET, plåt, plast, 1900-talets andra hälft.

187893. BURK, samt CAMPINGSET, plåt, plast, 1900-talets andra hälft.

Plåtburk, JH Sävsjö, höjd 16 cm, diameter 23 cm
Plastlåda ("Taffel", Husqvarna) innehållande muggar och tallrikar i plast (svenska och finska fabrikat). Höjd 31 cm, bredd 23 cm, djup 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 726