VITRINSKÅP, 1800-tal med senare underrede.

186294. VITRINSKÅP, 1800-tal med senare underrede.

Längd ca. 68, bredd 35, höjd 152 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning. Slitage och skavmärken på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525