Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ASTRID HARMS-RINGDAHL. Träd i blåst på Gotland. Olja på pannå. Signerad och daterad 1971.
178083. ASTRID HARMS-RINGDAHL. Träd i blåst på Gotland. Olja på pannå. Signerad och daterad 1971.
14x26,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
14x26,5 cm.
Garpenhus Auktioner
1 159