Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
IVAN JOERN. Motiv från Småland. Olja på pannå. Signerad och daterad 1942.
177512. IVAN JOERN. Motiv från Småland. Olja på pannå. Signerad och daterad 1942.
19,5x23,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19,5x23,5 cm.
Garpenhus Auktioner
735