Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16308. HANDSPEGEL och BURK, tenn, spegeln komponerad av Estrid Erikson och Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn.

Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Högsta bud: 1 200 SEK Utropspris: 2 000 SEK

Slutar om: Sålt 25 apr 2012 kl. 19:24

Budhistorik

BudgivareTidBud
5 25 apr 2012 kl. 19:221 200 SEK
4 A25 apr 2012 kl. 19:221 100 SEK
5 25 apr 2012 kl. 19:221 100 SEK
4 25 apr 2012 kl. 18:281 000 SEK
Bevakningspriset1 000 SEK uppnåddes.
3 21 apr 2012 kl. 20:13900 SEK
Visa alla 7 bud
BudgivareTidBud
2 12 apr 2012 kl. 17:55800 SEK
1 12 apr 2012 kl. 16:10600 SEK
Föremålsnr
16308
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
200 SEK
Hemleverans
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om hemleverans.

Läs mer om transporter till övriga platser.