Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16308. HANDSPEGEL och BURK, tenn, spegeln komponerad av Estrid Erikson och Björn Trägårdh, Firma Svenskt Tenn.

Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Högsta bud: 1 200 SEK Utropspris: 2 000 SEK

Slutar om: Sålt 25 apr 2012 kl. 19:24

Budhistorik

BudgivareTidBud
5 25 apr 2012 kl. 19:221 200 SEK
4 A25 apr 2012 kl. 19:221 100 SEK
5 25 apr 2012 kl. 19:221 100 SEK
4 25 apr 2012 kl. 18:281 000 SEK
Bevakningspriset1 000 SEK uppnåddes.
3 21 apr 2012 kl. 20:13900 SEK
Visa alla 7 bud
BudgivareTidBud
2 12 apr 2012 kl. 17:55800 SEK
1 12 apr 2012 kl. 16:10600 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16308

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
200 SEK
Utanför Sverige
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om hemleverans.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.