Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
RAGNAR JOHANSSON. Begravning. Olja på pannå. Signerad Ragnar.
152043. RAGNAR JOHANSSON. Begravning. Olja på pannå. Signerad Ragnar.
47x54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47x54 cm.
Garpenhus Auktioner
673