BERTIL LUNDBERG. Originaletsning, signerad B. Lundberg, numrerad 9/10, daterad 1960.

151806. BERTIL LUNDBERG. Originaletsning, signerad B. Lundberg, numrerad 9/10, daterad 1960.

29x25 cm.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x25 cm.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Antal besök: 1 793